Cítit se v práci dobře díky pohybu

Cvičení v práci? Ano, cvičení v práci. Říkám si, to je skvělý nápad! Vidím to nejen sama na sobě, ale i na ostatních lidech, zejména v případě sedavého zaměstnání, jak nedostatečně dýcháme při práci, špatně sedíme (kulatá záda, zavřená či zvednutá ramena, předsun hlavy, "vyvalené" břicho, ztuhlost v očích, v čelisti a vlastně v celém obličeji, ztuhlost v ramenou, v pánvi, zkřížené nohy), ajaj. Vlivem pracovního shonu, povinností, spěchu a neustálým děláním něčeho nám nedochází, že tuhneme a krčíme se, či jinak různě neděláme svému tělu a potažmo ani mysli ani duši dobře. Cítíme se unavení, zmožení, zkrácení, zatuhlí, málo ohební, bolaví a já nevím co ještě. Určitě si i vy si sem tam uvědomujete, co vše není dobře. Ono se to nezdá, ale je to velmi nenápadné, problémy se však objeví až později.

Cítíme se unavení, zmožení, zkrácení, zatuhlí, málo ohební a bolaví...

Nezahánějte únavu kávou (tu si dejte doma v klidu v křesle), ani žádným jiným stimulantem či snad potlačením, kdy na svoji únavu či zatuhlost neberete zřetel. Bez pohybu není energie. Bez pohybu se ztrácí kreativita, nadšení, tvořivost. Bez správného nastavení těla se bortí jeho funkčnost, což má neblahý vliv na kvalitu dechu, myšlení a dalších oblastí.

Vím, jaké to je se takto cítit a toto dělat. A vím, jaké to je se v průběhu pracovního dne protáhnout, prodýchat se, prostě rozhýbat. Je to skvělé! Cítím lehčí hlavu, vnímám uvolnění celého těla, dýchá se mi lépe, někdy se jakoby vznáším, cítím odlehčení, úlevu, příval energie a svěžesti, cítím vitalitu, ale také mysl dostává nový impuls a nápady a najednou se sama objeví řešení i zdánlivě neřešitelných problémů, o úsměvu na tváři a jiskře v oku ani nemluvě. Ne, nepřeháním, těch bonusů je tolik... Ale to už nechám na vás, ať máte sami co objevovat :-).

...mysl dostává nový impuls a nápady a najednou se sama objeví i řešení zdánlivě neřešitelných problémů!

Jdeme se zastavit, jdeme se prodýchat, uvolnit se, protáhnout, jdeme rozhýbat své tělo, ať už si o něm myslíte cokoli. Vaše tělo i mysl to potřebují jako sůl! Pohyb je skvělý návyk. Je to nakopávačka. Je to probuzení. Je to ulehčení práce, a i když vás to bude stát čas, po cvičení jej využijete o mnoho rychleji a kreativněji.

Pojďme se s Vašimi zaměstnanci pravidelně setkávat. Provedu je přirozeně a radostně zastavením se, zpřítomněním, zadýcháme si, protáhneme celé tělo. Mé lekce jsou pokaždé jiné. Ráda přenesu na Vaše zaměstnance radost z pohybu, která je mi tak vlastní. Přestože jsem lektorkou jógy, naše kancelářská setkání budou inspirována nejrůznějšími směry. Mám bohatou zkušenost s cvičením s lidmi různého věku, kondice i pohyblivosti.

Vaše tělo i mysl potřebují pohyb jako sůl!

Zaujala jsem Vás? Napište mi pomocí níže uvedeného formuláře nebo mě kontakujte jinak. Dohodneme se na termínu lekce (ideálně ráno či před obědem, případně ve 14 hodin), četnosti (jednou až pětkrát týdně) a její délce (doporučená je půlhodina, ale pokud to dovolí pracovní povinnosti, je možné cvičit i celou hodinu) a můžeme začít! Setkávat se můžeme buď online nebo osobně - stačí libovolné prostory (dá se i na chodbě :-)).

První společná hodina na zkoušku je zdarma! Veškeré cvičební pomůcky, které vnáší do cvičení hromadu zábavy, přivezu s sebou. V případě zájmu poradím také se správnou pozicí u stolu a obecnými zásadami zdravého pohybu.

Udělejte to pro své zaměstnance, pro jejich zdraví, poskytněte jim pravidelné lekce zdravého pohybu!

Ceník

Délka lekce Prezenční forma Online forma
30 minut 300 Kč 200 Kč
45 minut 450 Kč 300 Kč
60 minut 600 Kč 400 Kč

Preferujete raději pravidelné paušální platby? Viz následující příklad zvýhodněných 30-minutových kancelářských lekci:

Typ paušálu Prezenční forma Online forma
měsíční paušál 1000 Kč 750 Kč
čtvrtletní paušál 2800 Kč 2000 Kč

Kontaktujte mě!

Pokud Vás zaujala možnost cvičení v práci, neváhejte se se mnou spojit prostřednictvím mých kontaktních údajů nebo jednoduše pomocí formuláře níže: